Image
 Cilt Tonu Dengeleyici ve Leke Oluşumunu Engelleyici, SPF50+ Güneş Koruyuculu Cilt Bakım Seti
Cilt Tonu Dengeleyici ve Leke Oluşumunu Engelleyici, SPF50+ Güneş Koruyuculu Cilt Bakım Seti
₺ 579.70
₺ 564.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic AcidCilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur, düzenli kullanım ile daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasını destekler.   


Brightening & Lightening Vitamin C Serum 10% Ascorbic acid & 0.5% Ferulic Acid:  C vitamini cilt için önemli temel antioksidanlardan biridir. Bu ürün 10% Ascorbic Acid, 0.5% Ferulic Acid ve Prebiyotikler ile zenginleştirilerek formüle edilmiştir. Cildi yenilerken aynı zamanda beslemeyi hedefler. Ciltte canlanma, aydınlanma sağlar ve ince kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. 


Invisible UV Protection Daily Ultimate Moisturizer +50SPF:  Ciltte yağlanmaya sebep olmadan UV koruması hedefler. İçerdiği nemlendirici aktiflerin desteği ile ciltte nem dengesini korur ve üç farklı cilt tabakasında nem dengesini sağlar ve uzun vadede korur. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına yardımcı olur. 

 

Pa++++ : UVA ışınlarına karşı 8 saat ve üzeri koruma gücünü ifade eder. 


  • Hamilelik lekesi  
  • Akne lekesi  
  • Yaşlılık lekeleri  
  • Güneş lekesi  
  • Yaşlanma karşıtı bakım ihtiyacı olan ciltler 
  • Güneş koruması ihtiyacı olan tüm cilt tipleri 
  • Nem ihtiyacı olan tüm cilt tipleri 


NASIL KULLANILIR:  


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid: Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız .  


Brightening & Lightening Vitamin C Serum 10% Ascorbic acid & 0.5% Ferulic Acid: Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. C Vitamin Serum uyguladığınız rutininizde günlük olarak güneş kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. 


Invisible UV Protection Daily Ultimate Moisturizer +50SPF:  Cilt bakımının son adımında ve gün içerisinde 2-3 saatte bir tüm cildinize eşit miktarda dağıtarak uygulayınız.


Yorumlar
Yorum Yap