Image
 Cilt Tonu Eşitsizliği Gidermeye Yardımcı ve Canlandırıcı Bakım Seti
Cilt Tonu Eşitsizliği Gidermeye Yardımcı ve Canlandırıcı Bakım Seti
₺ 359.80
₺ 349.80
İndirim
En fazla 1 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Brightening & Lightening Vitamin C Serum 10% Ascorbic acid & 0.5% Ferulic AcidC vitamini cilt için önemli temel antioksidanlardan biridir. Bu ürün 10% Ascorbic Acid, 0.5% Ferulic Acid ve Prebiyotikler ile zenginleştirilerek formüle edilmiştir. Cildi yenilerken aynı zamanda beslemeyi hedefler. Ciltte canlanma, aydınlanma sağlar ve ince kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%%10 alfa hidroksi asit (sitrik asit, laktik asit, malik asit, glukonik asit, glikolik asit, salisilik asit, tartarik asit, askorbik asit) ve %2 beta hidroksi asit (glikolik asit ) formülasyonu yatıştırıcı tazmanya biberi ekstraktı ve nemlendirici hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon.   


  • Yaşlanma karşıtı bakım ihtiyacı olan ciltler 
  • Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler  
  • Akne ve akne skarlı ciltler  
  • Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problem olan ciltler  
  • Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler  

      


NASIL KULLANILIR:  


Brightening & Lightening Vitamin C Serum 10% Ascorbic acid & 0.5% Ferulic Acid: Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. C Vitamin Serum uyguladığınız rutininizde günlük olarak güneş kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2% Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız.  

 

*uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. 


Yorumlar
Yorum Yap