Image
 Kalıcı Lekeler Odaklı Cilt Onarıcı & Yenileyici Yüksek Etkili Leke Karşıtı Serum Seti
Kalıcı Lekeler Odaklı Cilt Onarıcı & Yenileyici Yüksek Etkili Leke Karşıtı Serum Seti
₺ 529.70
₺ 514.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid:  Cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur, düzenli kullanım ile daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasını destekler.   


Vita-A Rejuvenating Retinol Serum (%1 Retinol + Ceramide): Retinol serum, yaşlanma belirtilerine karşı cildin korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Cildin daha canlı, pürüzsüz ve genç görünüm kazanmasını hedefler. Renk düzensizlikleri, yaşlanma ve elastikiyet kaybı gibi cilt sorunlarında kullanılması önerilir. Ciltte kırışıklık oluşumunu engellemeye ve var olan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin yeniden yapılandırılmasında etkin rol oynayarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasında etkili olur. Yaşlanma karşıtı bakım 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%:  %10 alfa hidroksi asit (sitrik asit, laktik asit, malik asit, glukonik asit, glikolik asit, salisilik asit, tartarik asit, askorbik asit) ve %2 beta hidroksi asit (glikolik asit ) formülasyonu yatıştırıcı tazmanya biberi ekstraktı ve nemlendirici hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon.   


  • Hamilelik lekesi  
  • Akne lekesi  
  • Güneş lekesi  
  • Kırışıklık karşıtı ve yaşlılık leke karşıtı bakımı 
  • Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler  
  • Akne ve akne skarlı gözenek problemi olan ciltler  
  • Yenilenmeye ve neme ihtiyaç duyan ciltler  


NASIL KULLANILIR: 


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid: Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız .  


Vita-A Rejuvenating Retinol Serum (%1 Retinol + Ceramide): Gece rutinlerinizde cildinize 1-2 damla Rejuvenating Retinol Serum uygulayabilirsiniz. Gündüzleri güneş kremi ile cildinizi korumaya özen gösteriniz. Uyarılar: Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Hamileler ve hamilelik düşünenlerin kullanmaması tavsiye edilir. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız.  

 

*uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. 


Yorumlar
Yorum Yap