Image
Kırışıklık Önlemeye ve Onarmaya Yardımcı Bakım Seti
Kırışıklık Önlemeye ve Onarmaya Yardımcı Bakım Seti
₺ 394.80
₺ 384.80
İndirim
En fazla 2 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Vita-A Rejuvenating Retinol Serum (%1 Retinol + Ceramide): Retinol serum, yaşlanma belirtilerine karşı cildin korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Cildin daha canlı, pürüzsüz ve genç görünüm kazanmasını hedefler. Renk düzensizlikleri, yaşlanma ve elastikiyet kaybı gibi cilt sorunlarında kullanılması önerilir. Ciltte kırışıklık oluşumunu engellemeye ve var olan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin yeniden yapılandırılmasında etkin rol oynayarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasında etkili olur.  


Peptide Complex Serum: Yaşlanma belirtilerine karşı cildin güçlü bir savunma oluşturmasını destekleyici özelliktedir. İnce çizgilerin önlenmesi ve derin kırışıklıkların görünümünün azaltılmasını hedefler.  


  • Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı bakım 

  • Nem desteği 


NASIL KULLANILIR: 


Vita-A Rejuvenating Retinol Serum (%1 Retinol + Ceramide):  Gece rutinlerinizde cildinize 1-2 damla Rejuvenating Retinol Serum uygulayabilirsiniz. Gündüzleri güneş kremi ile cildinizi korumaya özen gösteriniz. Uyarılar: Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. 


Oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Hamileler ve hamilelik düşünenlerin kullanmaması tavsiye edilir.  


Peptide Complex SerumCilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız.  


Yorumlar
Yorum Yap