Image
Kızarıklık karşıtı, Yatıştırıcı, Besleyici Cilt Bakım seti
Kızarıklık karşıtı, Yatıştırıcı, Besleyici Cilt Bakım seti
₺ 469.70
₺ 454.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid:  Cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur, düzenli kullanım ile daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasını destekler.   


Vitamin B Complex Serum 10% Niacinamide & Vitamin B Complex Serum: Bariyer güçlendirici niacinamide (b3 vitamini), b vitaminlerinin (b1, b2, b5, b6, b7, b9, b12) onarıcı etkisi ve agascalm’ın cildi yatıştırıcı etkisi ile birleştirilmiş formül hassas ve kızarık görünüm karşıtı ve onarıcı bir etki sunar. Yenilikçi formül panthenol, tokoferol ve 4d hyaluronic asit ile aynı zamanda cildin nem dengesini sağlar.   Hydration Booster Daily Moisturizing Cream Ceramide + 4D Hyaluronic Acid + Pentavitin: Cildin günlük nem ihtiyacını karşılayacak Pentavitin, Ceramide ve 4D Hyaluronik Asit ile zenginleştirilerek formüle edilmiştir. Cilde esneklik ve nem dengesi kazandırır. Cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur ve yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Cildin daha canlıı, dolgun ve pürüzsüz gözükmesine yardımcı olur. 


  • Nem ve yenilenme ihtiyacı olan ciltler 
  • Yaşlanma karşıtı bakım ve bariyer desteği ihtiyacı olan ciltler 
  • Hamilelik lekesi  
  • Akne lekesi  
  • Yaşlılık lekeleri 
  • Güneş lekesi  
  • Renk tonu eşitsizliği ve kızarıklık olan ciltler  


NASIL KULLANILIR:   


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid: Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız .  


Vitamin B Complex Serum 10% Niacinamide & Vitamin B Complex Serum:Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Kızarıklık ve hassasiyet şikayetlerinizin arttığı dönemler gündüz ve gece rutininizde uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanımı sırasında güneş kremi kullanımınızı ihmal etmeyiniz. 


Hydration Booster Daily Moisturizing Cream Ceramide + 4D Hyaluronic Acid + Pentavitin:  Sabah ve akşam tüm cilde uygulamaya uygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz.


Yorumlar
Yorum Yap