Image
Leke Önleyici, Aydınlatıcı Ve Sivilce & Sebum Dengeleyici Bakım Seti
Leke Önleyici, Aydınlatıcı Ve Sivilce & Sebum Dengeleyici Bakım Seti
₺ 469.70
₺ 454.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün AçıklamasıBrightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic AcidCilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur, düzenli kullanım ile daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasını destekler. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%%10 Alfa Hidroksi Asit (Sitrik asit, Laktik Asit, Malik Asit, Glukonik Asit, Glikolik Asit, Salisilik Asit, Tartarik Asit, Askorbik Asit) ve %2 Beta Hidroksi Asit (Glikolik Asit ) formülasyonu yatıştırıcı Tazmanya Biberi ekstraktı ve nemlendirici Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon. 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1: Genişlemiş gözenek görünümünün azaltılması, cilt tonu eşitsizliklerin dengelenmesi ve pürüzsüz cilt dokusu oluşumunu hedefler. Cilt bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 


  • Hamilelik lekesi 
  • Akne lekesi 
  • Yaşlılık lekeleri 
  • Güneş lekesi 
  • Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler 
  • Akne ve akne skarlı ciltler 
  • Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler 
  • Gözenek problemi yaşayan ciltler 


NASIL KULLANILIR? 


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid:  Temizlikten sonra gündüz ve gece rutininde yüzünüze üç damla uygulayın. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız.

*Uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir.


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1:  Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde tüm cilde uygulanır. (Göz çevresi hariç)


Yorumlar
Yorum Yap