Image
Leke ve Siyah Nokta Oluşumunu Engellemeye ve Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Bakım Seti
Leke ve Siyah Nokta Oluşumunu Engellemeye ve Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Bakım Seti
₺ 449.70
₺ 434.70
İndirim
Adet

1

Ürün Açıklaması


Oil Control Toner 2% BHA Salicylic Acid TonerYalın içerik salisilik asit ile ciltteki sebum salgısının dengelenmesi, siyah noktaların önlenmesi ve gözeneklerin yağ, kir, ölü hücre ve makyaj kalıntılarından arındırılmasını hedefler.


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic AcidCilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur, düzenli kullanım ile daha canlı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasını destekler. 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1Genişlemiş gözenek görünümünün azaltılması, cilt tonu eşitsizliklerin dengelenmesi ve pürüzsüz cilt dokusu oluşumunu hedefler. Cilt bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.  


  • Geniş ve tıkanmış gözenekler 
  • Yenilenme ihtiyacı olan ciltler 
  • Hamilelik lekesi  
  • Akne lekesi  
  • Yaşlılık lekeleri  
  • Güneş lekesi  
  • Yağlanma, siyah nokta ve gözenek problemleri olan ciltler  

 

NASIL KULLANILIR: 


Oil Control Toner 2% BHA Salicylic Acid Toner Yeterli miktarda ürünü pamuk veya elinizle, temizlenmiş ve kuru cilde uygulayınız. Uygulama ardından durulama gerektirmez. Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. 


Oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız.


Brightening Serum Arbutin %2 + Hyaluronic Acid Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız. 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1 Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde tüm cilde uygulanır. (Göz çevresi hariç) 


Yorumlar
Yorum Yap