Image
 Sivilce ve Siyah Nokta Önlemeye ve Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Bakım Seti
Sivilce ve Siyah Nokta Önlemeye ve Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Bakım Seti
₺ 309.80
₺ 299.80
İndirim
En fazla 2 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün AçıklamasıExfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: %10 Alfa Hidroksi Asit (Sitrik asit, Laktik Asit, Malik Asit, Glukonik Asit, Glikolik Asit, Tartarik Asit, Askorbik Asit) ve %2 Beta Hidroksi Asit (Salisilik Asit) formülasyonu yatıştırıcı Tazmanya Biberi ekstraktı ve nemlendirici Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon. 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1: Genişlemiş gözenek görünümünün azaltılması, cilt tonu eşitsizliklerin dengelenmesi ve pürüzsüz cilt dokusu oluşumunu hedefler. 


• Gözenek problemi yaşayan ciltler 

• Yağlanma dengelemeye ihtiyaç duyan ciltler 

• Tüm cilt tipleri 

• Akneye meyilli yağlı ciltler 


NASIL KULLANILIR? 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%:Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. 

*Uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1:Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde tüm cilde uygulanır. (Göz çevresi hariç)


Yorumlar
Yorum Yap