Image
 Siyah Nokta Önleme, Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı ve Güneş Koruyucu Bakım Seti
Siyah Nokta Önleme, Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı ve Güneş Koruyucu Bakım Seti
₺ 509.70
₺ 494.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: %10 alfa hidroksi asit (sitrik asit, laktik asit, malik asit, glukonik asit, glikolik asit, salisilik asit, tartarik asit, askorbik asit) ve %2 beta hidroksi asit (glikolik asit ) formülasyonu yatıştırıcı tazmanya biberi ekstraktı ve nemlendirici hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon.   


Exfoliating And Clarifying Toner Glycolic Acid 5% AHA + BHA:  Cildin nazikçe ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına , gözenek görünümünün azaltılmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Cildin yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasında etkilidir.   


Invisible UV Protection Daily Ultimate Moisturizer +50SPF: Ciltte yağlanmaya sebep olmadan UV koruması hedefler. İçerdiği nemlendirici aktiflerin desteği ile ciltte nem dengesini korur ve üç farklı cilt tabakasında nem dengesini sağlar ve uzun vadede korur. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına yardımcı olur. 

 

Pa++++ : UVA ışınlarına karşı 8 saat ve üzeri koruma gücünü ifade eder.


  • Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler  
  • Yağlanma dengelemeye ihtiyaç duyan akne ve akne karlı ciltler  
  • Güneş koruması ihtiyacı olan tüm cilt tipleri 
  • Nem ve yenilenme ihtiyacı olan tüm cilt tipleri 
  • Yaşlanma Karşıtı Bakıma ihtiyaç duyan ciltler 
  • Gözenek problemi yaşayan ciltler  


NASIL KULLANILIR: 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız.  

 

*uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir.  


Exfoliating And Clarifying Toner Glycolic Acid 5% AHA + BHA: Cilt temizliğinin ardından, pamuk yardımıyla tüm cilde gece uygulayınız.   


Invisible UV Protection Daily Ultimate Moisturizer +50SPF: Cilt bakımının son adımında ve gün içerisinde 2-3 saatte bir tüm cildinize eşit miktarda dağıtarak uygulayınız.


Yorumlar
Yorum Yap