Image
Yaşlanm Karşıtı & Nemlendirici ve Göz Çevresi (Morluk&Torbalanma)Yoğun bakım Seti
Yaşlanm Karşıtı & Nemlendirici ve Göz Çevresi (Morluk&Torbalanma)Yoğun bakım Seti
₺ 349.80
₺ 339.80
İndirim
En fazla 2 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün AçıklamasıPeptide Complex Serum : Yaşlanma belirtilerine karşı cildin güçlü bir savunma oluşturmasını destekleyici özelliktedir. İnce çizgilerin önlenmesi ve derin kırışıklıkların görünümünün azaltılmasını hedefler. 


Radiance Eye Contour Serum Caffeine Solutions 5% + Vitamin C : Göz altı torbalanmalarını ve cilt tonu farklılıklarını hedefler. Gözaltının aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olarak göz çevresine bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm almasını sağlar. 


  • Yaşlanma karşıtı bakıma ihtiyaç duyan ciltler 
  • Kırışıklık karşıtı onarıcı bakıma ihtiyaç duyan ciltler 
  • Göz altı morlukları ve torbalanmalarına sahip ciltler 
  • Göz altı ve çevresinde cilt tonu farklılıkları olan ciltler 


NASIL KULLANILIR? 


Peptide Complex Serum : Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız. Arkasından nemlendirici gece kreminizi uygulayabilirsiniz.


Radiance Eye Contour Serum Caffeine Solutions 5% + Vitamin C : cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde göz çevrenize uygulayınız. 


Not: Oftalmolojik olarak test edilmiştir. 


Oftalmolojik Test Nedir? 

Kozmetik ürün veya hammaddelerinin göz ve göz çevresine teması sonucu göz ile uyumunun değerlendirildiği testtir. Bu testlerde gözyaşı salgılama zamanı, göz kapağı iritasyonu ve korneada oluşacak bozukluk değerlendirilebilir.


Yorumlar
Yorum Yap