Image
 Siyah Nokta Önlemeye ve Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı, Nemlendirici Cilt Bakım Seti
Siyah Nokta Önlemeye ve Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı, Nemlendirici Cilt Bakım Seti
₺ 449.70
₺ 434.70
İndirim
En fazla 3 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün AçıklamasıExfoliating And Clarifying Toner Glycolic Acid 5% AHA + BHA: Cildin nazikçe ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına , gözenek görünümünün azaltılmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%: %10 Alfa Hidroksi Asit (Sitrik asit, Laktik Asit, Malik Asit, Glukonik Asit, Glikolik Asit, Salisilik Asit, Tartarik Asit, Askorbik Asit) ve %2 Beta Hidroksi Asit (Glikolik Asit ) formülasyonu yatıştırıcı Tazmanya Biberi ekstraktı ve nemlendirici Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon. 


Intensive Hydration Serum Hyaluronic Acid 2% + B5 :Cildin kaybettiği nemin geri kazandırılmasını ve korunmasını hedefler. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına yardımcı olur. 


• Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler 

• Akne ve akne skarlı ciltler 

• Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problem olan ciltler 

• Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler 

• Yağlanma ve sebum dengelemeye ihtiyaç duyan ciltler 


NASIL KULLANILIR? 


Exfoliating And Clarifying Toner Glycolic Acid 5% AHA + BHA:Cilt temizliğinin ardından, pamuk yardımıyla tüm cilde gece uygulayınız. 


Exfoliating Facial Peeling AHA 10% + BHA 2%:  Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. 

*Uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. 


Intensive Hydration Serum Hyaluronic Acid 2% + B5 :Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız.


Yorumlar
Yorum Yap