Image
 Yağlı ve Karma Ciltlere ,Gözenek Görünümü Azaltmaya Yardımcı, Siyah Nokta Önleyici Cilt Bakım Seti
Yağlı ve Karma Ciltlere ,Gözenek Görünümü Azaltmaya Yardımcı, Siyah Nokta Önleyici Cilt Bakım Seti
₺ 289.80
₺ 279.80
İndirim
En fazla 2 seçim yapılmalıdır
Seçiniz
Adet

1

Ürün Açıklaması


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1: Genişlemiş gözenek görünümünün azaltılması, cilt tonu eşitsizliklerin dengelenmesi ve pürüzsüz cilt dokusu oluşumunu hedefler. Cilt bariyerinin güçlendirilmesi ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.   


Oil Control Toner 2% BHA Salicylic Acid Toner: Yalın içerik salisilik asit ile ciltteki sebum salgısının dengelenmesi, siyah noktaların önlenmesi ve gözeneklerin yağ, kir, ölü hücre ve makyaj kalıntılarından arındırılmasını hedefler. Geniş ve tıkanmış gözenekler 


  • Yağlanma ve gözenek problemleri olan ciltler  
  • Cilt tonu eşitsizliği ve siyah nokta 
  • Yenilenme ihtiyacı olan ciltler 
  • Akneli ve skarlı ciltler 


NASIL KULLANILIR: 


Intensive Pore Tightening & Lightening Serum Niacinamide %5 + Zinc Pca %1:  Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde tüm cilde uygulanır. (Göz çevresi hariç)   


Oil Control Toner 2% BHA Salicylic Acid Toner: Yeterli miktarda ürünü pamuk veya elinizle, temizlenmiş ve kuru cilde uygulayınız. Uygulama ardından durulama gerektirmez. Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız.


 Oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü kullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız.


Yorumlar
Yorum Yap